Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

juuli 2018
M T W T F S S
« Jun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiiv

Kontakt

Nutt ja hala teemal, et “miks mind on siin lehel späm kirjade saatjate sekka pandud” edastage nendel samadel aadressidel, millele niigi oma pakkumisi saadate. Saatke samale nimekirjale vabandus ja ühtlasi kasutage tehnilist rakendust, mis nõuaks edaspidi sellele aadressile kirja saatmiseks nõusolekuks teatud lingil klikkimist. Kui kirja saaja jätab selle tegemata, siis ta kustub automaatselt teie andmebaasist.

Siia saamiseks pidite tegema vähemalt ühte järgnevatest:

  • Saatma teenust või kaupa tutvustava e-maili Krediidiinfo andmebaasis olevate firmade üldaadressil. (Te ei saanud seda isegi kõnealuse lehe omaniku kodulehelt, sest seal ei ole see avaldatud).
  • Kasutasite kirja edastamisel kellegi teise koostatud aadresside andmebaasi. Näiteks sisaldus seal Äriregistrile või Eestis domeene administreeriva EENet.ee andmebaasist pärinevaid aadresse ja nendele kirjutades jäite vahele ebaeetiliselt omandatud andmete kasutamisega.
  • Kasutasite sõnumi edastamiseks spam kirjade levitamisega tegelevaid firmasid, kes nimetavad ennast mõnikord ka “interneti turundajateks”. Näiteks Letterfly, i-mail.ee, zuper.ee, Mikare CSI, sooduskampaania.eu, All-Tec OÜ jne.
  • Tegite internetis reklaami läbi masspostituse neile, kes ei ole teile selleks oma aadressi ega soovi avaldanud. Seega oli sundkorras postkastide risustamine laiaulatuslik ega kuulu tavalise reklaamsõnumi edastamise alla.

Siit nimekirjast on üritatud välja saada küll kirjutamise ja helistamisega, isegi advokaatide koostatud ähvarduskirjadega aga see ei ole õnnestunud. Seega on koht spam kirjade levitajate seas garanteeritud aastateks. Umbes nagu pensionikindlustuse II sambaga, millega liitumiseks oli vaja vaid ühte allkirja (antud juhul spam kirja) ja oletegi sellega seotud elu lõpuni.

Kasutage järgnevat vormi kui olete otsustanud asuda ennast spami haigusest ravima või soovite kahetseda massilist ja sihitut elektronrämpsu tekitamist:

Enne nupule “saada” vajutamist võtke teadmiseks, et spam kirju ei kustutata.