Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

november 2014
M T W T F S S
« Jul   Mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiiv

Äriregistri andmete kuritarvitaja Tanel Terasmaa

v
Received: from [62.76.72.183] (port=59256 helo=bus2biz.eu)
by
v

Tüüpiline spamer email4you.eu saadab Tanel Terasmaa pakkumise efley.ee pealt ja kirjutab, et leidis aadressi kodulehelt. Tegelikult oli see Äriregistrile avaldatud ja puudus kodulehelt.
kõigi nende taga on maili.ee eraisikud Alex Prim ja Mihail Fortis

——– Original Message ——–

Subject: Teie ettevotte joulukaardid
Date: Thu, 6 Nov 2014 03:02:30 -0200
From: Tanel Terasmaa <efley . emaili4you . eu>
Reply-To: Tanel Terasmaa <joulukaardid . efley . ee>
Organization: Efley
To: <>

 

Tere!
Leidsin kontakti teie kodulehelt ja uurin, kas olete oma ettevõtte jõulukaardid selleks aastaks juba ära tellinud? Juhul, kui veel ei ole, saaksime aidata teie ettevõtte stiilis jõulukaartide kujundamisega ja praegu oleks kõige õigem aeg selle tööga algust teha, et mitte asja päris viimasele hetkele jätta!
Jõulukaardid annavad suurepärase võimaluse oma kliente üllatada ja ennast meelde tuletada ning läbi selle tugevndada ka teie olemasolevaid kliendisuhteid. Kujundame nii trüki, animeeritud kui ka interaktiivseid jõulukaarte. Aitame nõu ja jõuga, sest meie jaoks on igaastane jõulukaartide valmistamine kujunenud juba traditsiooniks ja oleme selles päris osavad 🙂
Vaata meie tehtuid jõulukaarte: www.efley.ee/joulukaardid
Kindlasti küsi mult personaalset pakkumist ja varase tellija soodustust!
Parimate soovidega,
Tanel Terasmaa
tel. 58 668 968 / joulukaardid . efley . ee
www.efley.ee
Kui rohkem ei soovi infot saada, siis saad sellest loobuda a href=”http://1informer.biz/unsubscribe.php?email=e”>adressil

v

Kommentaare ei oodata.