Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

veebruar 2014
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Arhiiv

Uus pettus Scandinavian Property ehk Urmo Mark ehk Urmo Valle kuulutused

Received: from [80.79.113.226] (port=50816 helo=host.kampaania.net

Võimalik pettus! Äriregister ei leia midagi kui otsida Scandinavian Property. Selle nimega firmat Eestis ei ole, aadressi on registreerinud eraisik Urmo Valle või Urmo Mark, kes on nüüd saatnud sellise pakkumise, kus ta otsib kliente kinnisvara müüjate seast.
Skeem on järgmine: ta pakub kinnisvara kuulutuse masspostitamist ehk spami ja küsib selle eest raha, mille sees on ka lubatud preemia vihje andjale.
Uus pettus Scandinavian Property

Uus pettus Scandinavian Property

Hea kinnisvara omanik!

Juhul kui mõtlete kinnisvara müümisele, ostmisele või üürniku leidmisele, siis saaksime teha Teile võimalikult personaalse ja efektiivse koostööpakkumise,

et aidata Teil võimalikult kasumlikult ning kiirelt jõuda vara realiseerimiseni.

Ühtlasi aitaksime kokku hoida Teie aega paljudelt erinevatelt toimingutelt, kuna võtame kogu asjaajamise oma kohustuste hulka.

Professionaalsed fotod, korrektsed üürilepingud.

Kinnisvaraobjekti reklaam internetis erinevates portaalides ja lehtedes.

Meie turundusspetsialistid suudavad leida ostjad Teie kinnisvarale ka välismaalt.

Saame suunata Teie kinnisvarapakkumise 300 000 Eesti eraisikule. Samuti võimalused teha seda ka Soomes, Rootsis ja Norras.

Me ei jää ootama, millal klient leiaks Teid. Meie eesmärk on leida ostja Teie kinnisvarale!

NB! VIHJETASU

Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Aitame selle müügisoovi ellu viia.

Tulemusliku tehingu korral premeerime Teid meile saadetud vihje eest. Vihjetasu kuni 300 eurot. Loe vihjetasu kohta meie kodulehelt. a href=”http://reklaaminternetis.net/kampaania/link.php?” title=”http://skykv.ee/vihjetasu” target=”_blank”>http://skykv.ee/vihjetasu

Lugupidamisega

Scandinavian Property

Mobl: +372 58 668 968

Email: .a title=”info . skykv . ee”>info . skykv . ee

a href=”http://reklaaminternetis.net/kampaania/link.php?MH” title=”www.skykv.ee” target=”_blank”>www.skykv.ee

Kui Te ei soovi rohkem infot, siis klikkige a href=”http://reklaaminternetis.net/kampaania/unsubscribe.php?”>siia. img src=”http://reklaaminternetis.net/kampaania/open.php?jpg” alt=”Urmo Mark ehk Urmo Valle on poro” width=”10″ height=”1″>

 

Kommentaare ei oodata.