Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

detsember 2013
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiiv

Jõuluspam ja muinasjutt websitecare.eu on kaka postkastis

Received: from [194.204.23.69] (port=43687 helo=nuxi.itjuht.ee)

Tegemist on veebruarist 2012 tegutsevate eraisikutega, kes valetavad ennast firmaks, mis tegutseb juba 2009. aastast. Vaadake pilte domeeni websitecare.eu registreerimisest ja nende kodulehe ekraanipilti väitega, et tegutsevas 2009. aastast.

——– Original Message ——–

Subject: Jõulumuinasjutt teie kollektiivis
Date: Tue, 03 Dec 2013 18:09 +0200
From: Website Care <info . websitecare . eu>
To:

 

Jõulumuinasjutt Teie kollektiivis
 

Tere ilusat jõuluaja algust!

Sobilikult alanud jõuluajale ning täiendamaks teie kollektiivi jõuluüritusi on meil pakkuda teile meeleolukas ja pisut enesesse vaatav koolituselaadne meelelahutus, kus kõik osalejad saavad pisut rohkem teadmisi iseendast ja oma eeldustest.

Sisustaksime teie jõuluüritust meeldiva muinasjutuga, mille jutustamist illustreerime Eesti ühiskonnas asetleidvate aktuaalsete  protsessidega. Kogume muinasjutust välja märksõnad ja analüüsime isiksusi ning nende tegevusi erinevates olukordades ning rollides. Läbi selle muinasjutu soovime teile pakkuda võimaluse testida oma isikuomadusi nii juhina kui meeskonnaliikmena.  Anda mõtteainet edasisteks tegevusteks ja vajalikeks muutusteks nii isiklikus kui ka tööalases arengus. Käsitletavad teemad on täpsemalt lahtikirjutatud kaasas olevas failis.

Muinasjuttu esitleb teile IT- ja äriprotsesside koolitaja, kellel on pikaajalised kogemused kaardistamaks tööprotsesse ning inimesi selles.

Soovime muuta teie jõuluürituse kasulikult meeldivaks.

 

Imelist jõuluaega soovides,

 

a href=”http://postmaster.websitecare.eu/lt.php?c=12&l=-http–websitecare.eu”>Websitecare.eu

meeskond

 

Kui sa ei soovi enam meie soovitusi saada, siis a href=”http://postmaster.websitecare.eu/box.php?nl=1amp;funcml=unsub2″>kliki siia

img src=”http://postmaster.websitecare.eu/lt.php?nl=3&l=open” alt=”websitecare.eu on kaka postkastis” border=”0″>
v

Lisatud fail: Koolitus: jõulumuinasjutt-targast-valitsejast.pdf

v

Kirjas olid avamise jälgimise eesmärgil pildifailid postmaster.websitecare.eu  pealt.
Järgnev lisainfo on lisatud jaanuaris 2013, mis näitab neid järjekindlate reostajatena.
2012. aastal sattus see leht üldsuse huviorbiiti “küsitluse” korraldamisega, mis oli tegelikult spam ja küsis 3 üldist küsimust interneti kasutamise kohta. Selle korraldas EBS-i tudeng Johannes K. Tema täpne nimi on hetkel meelest läinud aga otsin selle kindlasti välja, sest tegemist on järgjekindla spami rühmitusega.

Itjuht.ee taga on Henrik Põder eraisikuna.

spam server Henrik Põder

Kes on spam kirja saatnud serverite itjuht.ee omanik? Vastus: Henrik Põder

Reklaamitav leht websitecare.eu omanikuks on Margus Kanter, kelle e-mail on samuti seotud itjuht.ee-ga.

websitecare.eu omanik Margus Kanter

spam lehe websitecare.eu omanik on Margus Kanter, kelle e-mail on seotud eelnevalt nimetatud spam serverite omaniku itjuht.ee-ga

Eelnevalt nimetatud lehele pakub majutamise teenust AMS Computer Services ja Alan Vailes.

wznoc.com omanik

wznoc.com omanik

v
Olgu veelkord rõhutatud, et uudiskirja ei ole TELLITUD.

Oma lehel valetavad nad ka enda kohta, sest kirjutavad: “Websitecare.eu alustas oma tegevust 2009 aasta alguses”. Tegelikult registreeriti domeen 8. veebruaril 2012.

websitecare.eu valetab enda asutamise kohta

Valetavad oma lehel: Websitecare.eu alustas oma tegevust 2009 aasta alguses. Tegelikult registreeriti domeen 3 aastat hiljem!

Kokkuvõttes on tegemist veebruarist 2012 tegutsevate eraisikutega, kes valetavad ennast firmaks, mis tegutseb juba 2009. aastast. Põhjus on ilmselgelt selles, et nad olid 2012. aastal alles õppivad tudengid (Johannes K.). Mina nimetan seda valetamiseks oma tegevuse kohta, sest 3 aastat puuduvat tegevust on pikem aeg kui neil praeguseni on olnud võimalik tegutseda. Võib eeldada, et valetavad ka oma lubadustes tööde ulatuse ja oma pädevuse kohta. Siiani on neist näha olnud vaid spam kirjade korduvat saatmist. Nüüd on avastanud “uudiskirja” vormi.

v

Kommentaare ei oodata.