Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

september 2012
M T W T F S S
« Aug   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiiv

Hoiduge IMP Baltic teenustest

Leedust pärit petuskeem, mis püüab inimestele pähe määrida ebavajalikke asju. Eelmisel suvel oli neil 12 kaardist koosnev komplekt, mida pakuti ka Pärnu lauatelefoni numbrilt helistades. Seekord siis on Elion hakanud nende pakkumist vahendama.

Aastaid varem oli neil arvutikursuste plaat, mis pidi olema tasuta aga sellise lepingu punktiga, et teise, kolmanda, neljanda ja edaspidiste plaatide eest tuli juba raha maksta.

IMP Baltic uus pakkumine lihtsameelsete kleintide püüdmiseks.

IMP Baltic uus pakkumine lihtsameelsete kleintide püüdmiseks.

Selle postituse mõte oli hoiatada kõiki inimesi taoliste kavalate pakkumiste eest. Kord petnud firma jätkab seda ka edaspidi.

IMP Baltic kahtlaselt odavad plaadid ja raamat koos kõrvaklappidega. Tasuta juust on vaid hiirelõksus!

IMP Baltic kahtlaselt odavad plaadid ja raamat koos kõrvaklappidega. Tasuta juust on vaid hiirelõksus!

*

Kommentaare ei oodata.