Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

september 2012
M T W T F S S
« Aug   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiiv

Veel üks mõttetu inforegister Kreedix

www.kreedix.ee
www.inforegister.ee
www.meediaregister.ee
www.volaregister.ee
www.volaturg.ee
www.b2b24.ee

See on loetelu Kreedix OÜ poolt koostatud rämpsinfo võrgustikust. Selle peamine eesmärk on inkasso ja võlgadega tegelemine. Selle eeltingimusena loovad nad firmade andmebaasi, kus sisalduvad vaid kontaktandmed. See on tavapärane infokataloogi formaat, kus nime juures on aadress, telefon, e-mail aadress ja äkki isegi viide kodulehele.

Nad on lisanud ka juhatuse liikmed oma baasi, mis teeb selle mõnevõrra arenenumaks kui lihtsalt telefonikataloogi.

Omamoodi lähenemine on neil ka ajakirjanduses avaldatud artiklite sidumiseks meediaregistrisse.

Raske on selle tegevuse taga näha mõistust või plaani. Tundub katsena kopeerida kõiki teisi varasemaid andmete avaldajaid.

30. augustil 2012 tegid nad esimese katse baasis olevate firmade käest ka unikaalset infot saada. Sellel eesmärgil saadetud spam kiri on siin eelnevalt avaldatud, vajadusel kasutage silte või otsingut selle leidmiseks.

Kreedix tegeleb võlgadega ja sellise maine tõttu tuleks ka vältida igasugust info andmist.

Umbes aasta tagasi algasid probleemid senise uue suure üritaja Äriinfo24-ga. Praeguseks on see kataloog lõpetanud tegevuse ja müüdud ära likvidaatoritele. Sellega seotud Niimeister ja Võgonnoi proovisid oma äri edendada spam kirjade saatmise äri pealt (Rõõmu sõnumid MTÜ), kuid põrusid sellegi poolest. Saab näha, kas võlgade ja inkasso äri pealt annab luua toimivat inforegistrit. Kahtlane aga mitte võimatu.

Kommentaare ei oodata.