Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

juuni 2012
M T W T F S S
« May   Jul »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Arhiiv

CV Keskus reostus üliodava töötaja palkamine

Saadetud 2 aadressil, mis avaldatud Krediidiinfole

——– Original Message ——–
Subject: Kuidas motiveerida oma töötajaid ilma palka tõstmata?
Date: Thu, 7 Jun 2012 08:51:58 +0300 (EEST)
From: CV Keskus
To:

Üliodavalt töötaja palkamine pole eriline lotovõit

Enamik tööpakkujaid üritab endale töötajaid saada võimalikult odavalt ja kui õnnestubki inimene pisikese palgaga tööle meelitada, soovitakse endale mõttes lausa õnne. Ettevõtjatel on sageli arusaam, et inimene peab tahtma töötada hästi iseenesest mõistetavalt ehk missioonitundest ja nad on pettunud, kui avastavad, et see ei ole sugugi nii.
Loen edasi ››

Värske statistika – miks kasutada töötajate värbamiseks CV Keskuse tööportaali?

Siin on Teile värske Eesti tööportaalide statistiline võrdlus viimase 7 kuu kohta.

Tutvun statistikaga ››

20 huvitavat lahendust, kuidas motiveerida oma töötajaid ilma palka tõstmata

On tekkinud väär arusaam, et rohkem raha võrdub õnnelikum töötaja. Selline väär arusaam võib raisata Teie, kui ettevõtte juhi, väärtuslikku aega, tulu ja töötajaid ning võib isegi seada ohtu Teie töö. Raha jääb küll alatiseks peamiseks motivatsioonivahendiks ja kindla kompensatsiooniplaaniga saad meelitada ja hoida oma väärtuslikumaid töötajaid. Aga põhiline on see, et rahaline tasu ei ole alati ainus lahendus ja paljudel juhtudel isegi mitte parim lahendus.

Loen edasi ››

Tööpakkumise esiletõstmise teenus

Pakume Teile võimalust oma tööpakkumisi tõhusamalt esile tõsta Kuldtähtede abil. Kuldtähe või -tähtedega varustatud tööpakkumisi kuvatakse kuulutuste nimekirjades alati eespool.

Kuldtähe teenus aitab suuremal hulgal tööotsijatel Teie tööpakkumist paremini märgata. Kuldtähega tööpakkumist kuvame lisaboonusena meie tööportaali avalehe allääres ning teistel sisulehtedel parempoolses tulbas koos Teie firma logo ning lingiga tööpakkumise juurde.

Tutvun teenusega ››

Uus teemaportaal tööpakkumise avaldamiseks

CV Keskuses on nüüd võimalik tellida tööpakkumise avaldamine ka meditsiiniuudiste (mu.ee) teemaportaalis. Kui olete otsimas spetsialisti meditsiinivaldkonnas, siis on võimalus tööpakkumine lisada ka teemaportaali mu.ee, mida külastavad arstid, apteekrid ja ämmaemandad.

Teenus garanteerib Teile rohkem sobilikke kandidaate ning kiirendab värbamisprotsessi!

Tutvun teenusega ››

Jälgi meid ka Facebookis ja Twitteris, et olla kursis värskete tööalaste uudistega!

Eesti populaarseim tööportaal CV Keskus

Kui Te ei soovi edaspidi saada värskeid uudiseid ning pakkumisi, siis palun klikake

Kommentaare ei oodata.