Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

mai 2012
M T W T F S S
« Dec   Jun »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Arhiiv

spam klassika

——– Original Message ——–
Subject: Kutsume kevadisele bigbändide kontserdile!
Date: Tue, 15 May 2012 14:22:39 +0300
From: Laura Teder
To: Laura Teder
References:

Head sõbrad!

Klassikaraadio kevadhooaja stuudiokontsertide sarja lõppakord on erakordselt värvikas, kõlab instrumentaalmuusika erinevatelt džässipoolustelt – svingist ja sambast funky ja džässrockini välja. Pakume tõelist elamust bigbändimuusika gurmaanidele.

Eesti bigbändimuusika esimene trompet, Jaak Oserov, on aastaid olnud professionaalse bigbändimuusika üks alustalasid Eestis. Ta on mänginud Eesti Raadio bigbändis ja Eesti Raadio estraadiorkestris. Ta on Estonian Dream Bigbandi üks asutajaliikmetest ja orkestri esimene trompet, lisaks Eesti Politsei ja Piirivalve Orkestri ja bigbändi kontertmeister.
Oserov on mänginud ka soomlaste esindusbigbändis UMO, juhatanud Politsei Bigbandi ning tegeleb aktiivselt järelkasvu koolitamisega.

Stuudiokontserdil esinevad dirigent Siim Aimla dirigeerimisel kaks Eesti professionaalsetest muusikutest koosnevat bigbändi – Estonian Dream Big Band ja Politsei ja Piirivalve bigbänd. Mõlemas on Jaak Oserovil väga oluline roll. Seekord astub Jaak üles eelkõige solistina.

Kavas:

Politsei ja Piirivalve Bigband:
* Sonny Rollins – “Doxy”, solistid Jaak Oserov ja Andrus Karjel
* Clifford Brown – “Joy Spring”, solistid Jaak Oserov ja Olavi Oismann.
* Chick Corea – “Spain”, solistid Siim Aimla, Jaak Oserov ja Ülo Mälgand
* Benny Golson – “I Remember Clifford”, solist Jaak Oserov
* George Gershwin – “A Foggy Day”, solist Jaak Oserov
* Bronislau Kaper – “On Green Dolphin Street”, solistid Jaak Oserov ja Roland Karu
* Bob Mintzer – “El Caborojeno”, solistid Jaak Oserov ja Ülo Mälgand

Estonian Dream Bigband:
* Pat Metheny – “Heartland”
* Miles Davis – “Solar”
* Johnny Mandel – “Close Enough For Love”
* Randy Brecker – “Straphangin”
* Dizzy Gillespie – “Manteca”
* Jaco Pastorious – “Liberty Citya”
* Lou Donaldson – “Blues Walk”

Kontsert raadiomaja I stuudios algab 17. mail kell 19, otseülekannet vahendavad toonmeistrid Tanel Klesment ja Kaspar Karner ning toimetaja Marge-Ly Rookäär. Kontserti saab jälgida ka veebikaamera vahendusel, operaator Ivo Panasyuk.

Tule kuula kevadiselt särtsakat muusikat! Sissepääs tasuta!

Kommentaare ei oodata.