Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

jaanuar 2011
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiiv

Urmo Valle spam: veebivana.eu ja advanter.eu

Received: from veebivan by vps.advanter.eu with local (Exim 4.69)
(envelope-from )

——– Original Message ——–
Subject: Tere!
Date: Wed, 19 Jan 2011 11:06 +0100
From: Veebivana.eu
Reply-To: info . veebivana . eu
To:

veebivana.ee on Urmo Valle viimane äriprojekt. Varem on ta späm kirju saatnud Calendar OÜ nimel, kus sai reklaami osta suurde seinakalendrisse, aadressilt firmakalender.ee

veebivana.ee on Urmo Valle viimane äriprojekt. Varem on ta späm kirju saatnud Calendar OÜ nimel, kus sai reklaami osta suurde seinakalendrisse, aadressilt firmakalender.ee

Kirjaga oli kaasas pilt aadressilt http://turundus.veebivana.eu/open.php

Temaga st Urmo Vallega oli kokkupuude eelmisel suvel kui ta saatis firmakalendri pakkumise. Tookord jäi mulje, et saatis käsitsi, nüüd möödunud 6 kuu jooksul on õppinud programmidega masspostitama.

Kommentaare ei oodata.