Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

detsember 2010
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Arhiiv

Folderburg.com sulgeb oma serverid

Kui te pole kuulnud nime Folderburg.com, siis olete elanud täiesti tavalise inimese elu. Arvutiga rohkem seotud inimesed teavad seda pigem serverite või tarkvara rendiga seoses. Mina sain neist teadlikuks järgneva spam kirja postkasti laekumisel:

.

——– Original Message ——–
Subject: Ära maksa veebimajutuse eest 99 krooni kuus
Date: Wed, 01 Jul 2009 16:19:50 +0300
From: Folderburg.com
Reply-To: myyk . myfolderburg . com
To:

Hei

Iga ettevõte vajab veebimajutust – kohta, kus hoida oma veebilehte (ja muid veebipõhiseid rakendusi). Keskmine veebimajutuse teenus maksab 99 krooni kuus – seda pole väga palju, aga see on ebavajalik kulutus. Nüüd saad selle kulutuse ära hoida: tahame teile pakkuda 99 krooni eest veebimajutust kolmeks aastaks.

Just nimelt – väga korralik veebimajutus 99 krooni eest kolmeks aastaks.

Kui keskmine veebimajutuse pakett maksab 99 krooni kuus, siis see tähendab teie jaoks ligi 3500 krooni kokkuhoidu.

Pakkumine on kehtiv vaid juulikuu jooksul.

Vaata kohe lähemalt:

http://www.folderburg.com/veebimajutus/

Heade soovidega

Folderburg.com meeskond

Kui sa ei soovi enam pakkumisi, siis klikka.

See kõik kõlas liiga ilus, et olla tõsi. Nad lubasid 1 kuutasu (99 krooni) eest pakkuda serverit lausa 3 aastat. Vaatasin nüüd nende lehte, kus viimased uudised olid 2009. aastast ja käesoleva kohta polnud mingit teadet. Küll aga leidsin ühest foorumist selle järgneva infokatke:

Peame kahetsusega teatama, et Folderburg OÜ on majanduslike raskuste tõttu sunnitud oma teenused sulgema. Likvideerimisprotsess kestab kuni 28.01.2011.
Selleks, et Te saaksite majutusteenuseid edasi kasutada, tuleb Teil oma domeenid ja andmed üle tõsta mõne teise teenusepakkuja serverisse. Kui Te pole kindel, millised teenused Teil hetkel aktiivsed on, saate seda kontrollida Folderburgi iseteenindusest.
Teie teenuste võimalikult lihtsaks üleviimiseks oleme välja valinud majutusteenuste pakkuja Netpoint.

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=84566&start=2160

Minu igapäevaste lugejate seas ei ole ilmselt palju neid, kes teaksid kodulehe majutamisest serveris aga tegin käesoleva postitusega ka viite eelmisele sissekandele, mis puudutas cherry.ee nimelist vähempakkumiste lehte. Kes tahab veel tõestust, et väiksemat hinda küsides oleks võimalik vastu pidada üle 1,5 aasta?

Ma pean siiski mainima, et Netpoint ei ole minu enda jaoks läbi proovitud koht aga mingil põhjusel ma nende juures oma faile ei hoiaks. See on selline kuklatunne, mis paneb muudes suundades vaatama.

Kui rääkida pankrotistuvatest serverite haldajatest, siis see on üsna vana nähtus. Näiteks Google kohta oli liikumas kuulujutt või ka tõene fakt, et nende serveritele olid rattad alla monteeritud, et oleks võimalikult lihtne riiuliteks (rack) monteeritud servereid ühest andmekeskusest teise toimetada, sest nendega lepingu sõlmimise järel kippusid firmad kahjumisse kukkuma. Konks oli selles, et varem oldi harjunud serveri jaoks vajalikku ruumi arvestama põranda pinna järgi ja ei osatud eeldada, et Google tegelased laovad servereid üksteise peale. Seega oli tarbitav elektri ja võrgumahu osa kordi suurem kui pinna rentija oleks oodanud.

Kokkuvõttes on serveris andmete kolimine üsna tavaline protsess ja aastate jooksul toimub ikka seniste firmade kadumist ja uute tulekut.

Kommentaare ei oodata.