Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

november 2010
M T W T F S S
« Oct   Dec »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiiv

Kuidas koostada tööpakkumist, mis müüb

Received: by dn97.zone.eu (Postfix, from userid 32246)
id 9498

——– Original Message ——–

Subject: Kuidas koostada tööpakkumist, mis müüb?
Date: Tue, 2 Nov 2010 14:46:24 +0200 (EET)
From: CV Keskus <info . cvkeskus . ee>
To:
Kui Te ei näe uudiskirja korrektselt, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=log_open_new&letter_id=496&_target_key=” target=”_blank”>siia

Milline palgapakkumine teha?

Olete otsimas uut töötajat, kuid ei tea, mis palka pakkuda? Soovitame Teil kasutada meie tasuta teenust “Palga päring”, mis näitab Teile töötajate palgasoovi ning teiste ettevõtete pakkumisi Teie poolt sisestatud kriteeriumite alusel. Palgapäringu andmebaasi on sisestatud juba üle 40 000 palgasoovi ja -pakkumise.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/salary_enquiry.php?career_style=1&_target_key=” target=”_blank”>Teen päringu ››

Kuidas koostada tööpakkumist, mis müüb

Oleme Teie jaoks koostanud juhendi, kuidas koostada tööpakkumine, millega suurendate sobilike kandidaatide arvu ning esindate ettevõtet tööturul väärikalt. Tööpakkumine, mis on korrektne, informatiivne ning särav, on positiivne reklaam Teie ettevõttele ning on ka garantii, et leiate sobiliku töötaja.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/news.php?news_id=245&_target_key=” target=”_blank”>Loen juhendit ››

Eesti populaarseim tööportaal CV Keskus

Kui Te ei soovi edaspidi saada värskeid uudiseid ning pakkumisi, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=unsubscribe&letter_id=496&_target_key=” target=”_blank”>siia >>

Kommentaare ei oodata.