Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

oktoober 2010
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiiv

Preismann Koolitus spam Võlaõigus

Received: from wpmann by delta.alfanet.ee with local (Exim 4.69)
(envelope-from )
id

e

Selle kirja saatja on kindlasti veendunud, et seda vajavad kõik mingi valdkonna firmad.

——– Original Message ——–

Subject: Võlaõigus
Date: Wed, 15 Sep 2010 09:22:20 +0300
From: Preismann Koolitus <koolitus . preismann . ee>
To:

Tere!

Edastame Teile 20. oktoobril 2010. a toimuva koolituse AKTUAALSET VÕLAÕIGUSES programmi.

Koolituse eesmärk on käsitleda valikuliselt aktuaalsemaid küsimusi võlaõiguses – kohustuste täitmist, sh lepinguliste kohustuste vahekorra muutumist (majanduskriisi tähendust sealjuures), probleeme lepingutest taganemisel ja ülesütlemisel, leppetrahvi sissenõutavuse ja vähendamisega seonduvat, kahju hüvitamise ulatust, nõuete lõppemist ja edasikehtimist seoses kompromissiga jpm.

Täpsema ülevaate teemadest ja ajakavast leiate lisatud programmist.

Osavõtuks palume registreeruda telefonil 6 460 002, e-kirja teel aadressil koolitus . preismann . ee või www.preismann.ee

Lugupidamisega
Preismann Koolitus

Teade on saadetud Teile heas usus lootusega, et pakutavast infost võiks Teile kasu olla. Kui Te ei soovi meilt e-maili teel infot saada, klikkige allpool olevat linki või andke meile teada koolitus . preismann . ee.

e

e

Kommentaare ei oodata.