Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

oktoober 2010
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiiv

CV Keskus: hinnatõus ei ole töötajate palgaootuseid muutnud (SPAM)

Received: by dn97.zone.eu (Postfix, from userid 32246)
id CCA
——– Original Message ——–

Subject: Oodatav hinnatõus ei ole töötajate palgaootuseid muutnud
Date: Tue, 5 Oct 2010 12:43:57 +0300 (EEST)
From: CV Keskus <info . cvkeskus . ee>
To:
Kui Te ei näe uudiskirja korrektselt, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=log_open_new&letter_id=488&_target_key=” target=”_blank”>siia

Tööpakkumise sisestamisel täiendusNüüd on tööpakkumise sisestamisel töö liigi juures lisaväli – ka üliõpilastele. Antud võimalust soovitame kasutada, kui töö on poole kohaga, ainult õhtusel ajal või sobib kodus töötamiseks. Loodame, et see aitab Teil rohkem kandidaate saada.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/firm_job_ads.php?_target_key=” target=”_blank”> Sisestan tööpakkumise ››

Testige oma töötajate loogilist mõtlemist

Koostasime Teile testi “Juhata töötajad üle jõe”. Hiinas on sarnast testi läbi viidud paljudel tööintervjuudel. See aitab hinnata kandidaatide loogilist mõtlemist. Testige ka oma töötajate võimeid! Mõnus vahepala lõunaks.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/test?_target_key=” target=”_blank”> Sooritan testi ››

Oodatav hinnatõus ei ole töötajate palgaootuseid muutnud
Viimastel kuudel on avalikkuses palju olnud juttu ees ootavast vältimatust hinna- ja palgatõusust. Viisime läbi palgaküsitluse portaali külastajate seas. Tahtsime teada, kuidas on viimastel kuudel Eesti ühiskonnas aset leidnud sündmused ja arutelud mõjutanud töötajate palgaootuseid.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/news.php?news_id=244&_target_key=” target=”_blank”> Loe küsitlusest lähemalt ››

Eesti populaarseim tööportaal CV Keskus

Kui Te ei soovi edaspidi saada värskeid uudiseid ning pakkumisi, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=unsubscribe&letter_id=488&_target_key=” target=”_blank”>siia >>

Kommentaare ei oodata.