Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

juuni 2010
M T W T F S S
« May   Jul »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiiv

Tom Valsberg spam

Received: from wimaxlan (gprs-inet-65-24.elisa.ee [194.150.65.24])
by smtp.uninet.ee

Tom Valsberg wrote:

Tantristliku seksuaalsuse kursused …

… on mõeldud inimestele igas vanuses, kes aksepteerivad seksuaalsust osana oma elust ja soovivad elada harmoonilises ning täisväärtuslikus suhtes oma partneri või vastassugupoolega üldiselt. Kui sa elad tsölibaadis või arvad, et tead seksuaalsusest juba kõike, siis kustuta see kiri kohe ära.

Tantra kursused toimuvad Tallinnas juba viiendat korda ja suure huvi tõttu nüüd ka Tartus ja Pärnus. Eesti kursustel on osalenud ligi kakssada inimest ja seni ei ole veel kedagi, kes ei oleks kursustega rahule jäänud.

  • Loe kommentaare siit: .a href=”http://www.moskiito.net/tantra/osalejate-vastukaja/”>http://www.moskiito.net/tantra/osalejate-vastukaja/
  • по русски: .a href=”http://www.moskiito.net/tantra/ru/”>http://www.moskiito.net/tantra/ru/

Tegu ei ole sekspooside õpetamise kursustega, kus osalejad peavad ennast paljaks võtma, vaid praktilis-teadusliku lähenemisega seksuaalsusele, mille eesmärk on õpetada meeste ja naiste seksuaalkäitumise eripärasid, et neid igapäevaelus kasutada. Kursustel viiakse läbi meditatsioone, joogaharjutusi ja jagatakse senini saladuses hoitud infot idamaistest kultuuridest. Kas sa näiteks teadsid, et naistel on võimalik kogeda seitset erinevat tüüpi orgasmi või milliseid harjutusi peaks mees tegema, et viie minuti asemel vastu pidada viis tundi? Tantra kursuseid ja tasuta sissejuhatavaid loenguid tuleb juba neljandat korda Tallinnasse andma üle maailma tunnustatud Agama joogakooli õpetaja Moses Maimon Inglismaalt.

  • Kursused ja loengud toimuvad ajavahemikul 5 juuli – 5 september.
  • Vaata kursuste ja loengute ajakava siit: .a href=”http://www.moskiito.net/tantra” target=”_blank”>www.moskiito.net/tantra ja broneeri, sest osalejaid on alati olnud enam kui vabu kohti.
  • Gruppidele alates 5 inimesest allahindlused ja võimalus tasuda arvega.

Päikest ja vabandan kui see kiri jõudis kellegini, kellele seksuaalsuse arendadamine huvi ei paku.

Tom Valsberg,
Agama jooga Eesti esindaja
.a href=”mailto:tantrajooga . gmail . com” target=”_blank”>tantrajooga . gmail . com.a href=”http://www.moskiito.net/tantra” target=”_blank”>
www.moskiito.net/tantra


Kiri on saadetud avalikest allikatest koostatud turundusandmebaasis juriidilise isiku  O? üldaadressiks mägitud postkasti. Vabandame, kui selline post Teid häirib ning eemaldame aadressi kohe, kui selleks soovi avaldate. Aadressi eemaldamiseks klõpsa palun siin: .a href=”http://www.moskiito.net/tantra-kursus/eemalda”>http://www.moskiito.net/tantra-kursus/eemalda

Kommentaare ei oodata.