Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

juuni 2010
M T W T F S S
« May   Jul »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiiv

Alustage tööpakkumise koostamist siit

Received: by dn97.zone.eu (Postfix, from userid 32246)
id D72E4
.
——– Original Message ——–

Subject: Suvekuu hind paneb värbama
Date: Tue, 8 Jun 2010 12:00:57 +0300 (EEST)
From: CV Keskus <info . cvkeskus . ee>
To:
Kui Te ei näe uudiskirja korrektselt, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=log_open_new&letter_id=441&_target_key=” target=”_blank”>siia

Suvekuu hind paneb värbama

Kuni Jaanipäevani saate internetist tellides 2-nädalase tööpakkumise hinnaga vaid 299 krooni +km (tavahind 1190.- +km).
Tellimine on väga lihtne! Klikake vaid avalehel lingile “Lisan tööpakkumise”, valige “tööpakkumine 2 nädalaks” ning asuge tööpakkumist koostama.

.a href=”http://www.cvkeskus.ee/firm_job_ads.php?_target_key=” target=”_blank”> Alustage tööpakkumise koostamist siit ››

Millest räägivad värbajad?

Värbamisspetsialisti “kolm käsku”, aprillikuus toimunud pööre tööturul ja palju muid teemasid on nüüd lugemiseks ja kommenteerimiseks virtuaalses värbajate klubis.

.a href=”http://varbaja.ee/?_target_key=” target=”_blank”> Loe lähemalt ››

populaarseim tööportaal CV Keskus

Kui Te ei soovi edaspidi saada värskeid uudiseid ning pakkumisi, siis palun klikake .a href=”http://www.cvkeskus.ee/news_send.php?op=unsubscribe&letter_id=441&_target_key=” target=”_blank”>siia >>

.

Kommentaare ei oodata.