Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

aprill 2010
M T W T F S S
« Mar   May »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Arhiiv

Klassik OÜ meeskond lipumast

Received: from wimaxlan (gprs-inet-65-28.elisa.ee [194.150.65.28])
by smtp.uninet.ee

Selle spam kirja saatmise korraldas sooduskampaania.eu ja Martin Anderson. Firma All-Tec OÜ

——– Original Message ——–

Subject: Lipuvarras olemas?
Date: Fri, 23 Apr 2010 11:15:42 +0300
From: Lipumast <lipumasti.kampaania . gmail . com>
Reply-To: lipumasti.kampaania . gmail . com
To:

Lipuvarras olemas? Kevadpäike on lume sulatanud – täna on õige aeg mõelda majaesise särale ja esinduslikkusele. Parimad hinnad lipumastidele – .a href=”http://www.klassik.ee/”>www.klassik.ee

Klassik OÜ omab üle 10 aasta pikkust kogemust esinduslike lipumastide valmistamisel nii kodu-kui välisturule. Samuti teostame lipumastide paigaldust ja transporti.

Klassiku kuni 12m pikkused lumivalged klaasplastist lipumastid on:

— kerged
— vastupidavad
— hooldusvabad
— ei roosteta
— ei muuda värvi
— lihtsalt paigaldatavad
— kõik vajalik komplektis

Hinnapakkumise saamiseks külastage meie kodulehekülge .a href=”http://www.klassik.ee/”>www.klassik.ee või kirjutage .a href=”mailto:info . klassik . ee”>info . klassik . ee

Lugupidamisega,
Klassik OÜ meeskond


Pakkumine on saadetud Krediidiinfo avalikus turundusandmebaasis juriidilise isiku  OÜ üldaadressiks mägitud postkasti. Vabandame, kui selline post Teid häirib ning eemaldame aadressi kohe, kui selleks soovi avaldate. Aadressi eemaldamiseks klõpsa palun siin: .a href=”http://www.sooduskampaania.eu/unsubscribe”>http://www.sooduskampaania.eu/unsubscribe

Kommentaare ei oodata.