Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

aprill 2010
M T W T F S S
« Mar   May »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Arhiiv

Sooduskampaania Krediidiinfo klientidele spam kirjadega

Received: from wimaxlan (gprs-inet-65-23.elisa.ee [194.150.65.23])
by smtp.uninet.ee

Kui tellite oma sooduskampaania spam kirjade saatmisega sellelt firmalt, siis võite peatselt ka enda andmed siit lehelt leida

——– Original Message ——–

Subject: OÜ pakkumine
Date: Wed, 14 Apr 2010 15:40:12 +0300
From: S.Kampaania <sooduskampaania . gmail . com>
Reply-To: sooduskampaania . gmail . com
To:

Tere.

Kirjutame seoses  OÜ e-posti kampaania pakkumisega. Arutamaks, milline lahendus teie ettevõtte reklaamiks kõige paremini sobib, saada palun vastus käesolevale kirjale või võta ühendust kodulehel oleva tellimusankeedi kaudu.

Lükka enda ärile enne suva soodsa kampaaniaga hoogu juurde! Praegu on kampaania põhipakett kõigest 2500.- eek (+KM).

Usume mõistliku turundamise põhimõtetesse ning ei häiri reklaamkirjadega adressaate, kes pakkumisi ei soovi. Kui avaldatakse soovi meie turundusbaasist lahkuda, eemaldatakse see aadress kõikidest tulevastest kampaaniatest. Kindlasti ei poolda me valimatut rämpspostitust!

Sooduskampaania pakutav e-posti turunduse teenus (e-mail marketing) on väga hea võimalus kiirelt toimivaks reklaamiks. Kampaania käigus saadetava ühe kontakti hind on äärmiselt soodne ja kampaania on kiiresti tasuv. Sõnum läheb kätte ettevõtetele üle Eesti!

Küsi lisa juba täna:
.a href=”http://sooduskampaania.eu/”>http://sooduskampaania.eu

Edu!


Pakkumine on saadetud Krediidiinfo avalikus turundusandmebaasis juriidilise isiku  OÜ üldaadressiks mägitud postkasti. Vabandame, kui selline post Teid häirib ning eemaldame aadressi kohe, kui selleks soovi avaldate. Aadressi eemaldamiseks klõpsa palun siin: .a href=”http://sooduskampaania.eu/unsubscribe”>http://sooduskampaania.eu/unsubscribe


Kommentaare ei oodata.