Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

veebruar 2010
M T W T F S S
« Jan   Mar »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Arhiiv

Uus rubriik – Äriregistri aadressi spam

Alustan uue rubriigi alla postitamist. Selle pealkirjaks on “Äriregistri aadressi spam” ja sinna lähevad need rämps sisuga e-mailid, mis on saabunud vaid Äriregistrile avaldatud aadressile.

Olen neid aadresse möödunud aastal muutnud ja nüüd on nad unikaalsed ehk ei ole avaldatud kusagil mujal peale Eesti ametliku Äriregistri.

Sinna saadetud kirjad näitavad, et Eesti Vabariik soosib späm kirjade saatmist ja ei ole kaitsnud registreeritud äriühingute andmete puutumatust.

Sellele unikaalsele aadressile tulnud kirjad lähevad aga ülesse nende saatmise kuupäevadega ja selle tõttu hakkavad olema minevikus.

Kommentaare ei oodata.