Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

detsember 2009
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Arhiiv

Lisatud 6 Rõõmu Sõnumid vahendatud späm meili ja Mikare CSI kirjad ootavad oma järge

Mäletate, et millalgi paari kuu eest oli MTÜ Rõõmu Sõnumid pahased, et andsin nende vahendatud firmade e-mailidele nimeks späm? Nüüd vaatasin oma postkasti uuesti üle ja leidsin 6 kirja, mis siiani ei olnud spam silti külge saanud. Parandasin selle. Häid jõule!

Branta kontorikaubad, 4Seina OÜ, maksuvõlaga Baysun OÜ, Eisma külalistemaja ehk Landvald AS, SPS Grupp OÜ puhastusteenus ja adrenaliin.ee ehk paintball.

Samasuguse tungivalt sõnastatud palve späm kirjade maha võtmiseks saatis Mikare CSI ja Mikare Baltic OÜ aga nende juhtumiga ma veel tegelen. Mitte kõik nende kirjad ei ole veel avaldatud aga tänu nende poolsetele meetmetele tulekski avaldada kõik nende vahendatud späm kirjad.

Kommentaare ei oodata.