Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

november 2009
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Arhiiv

Annely Peebo späm CD Jõulureis läbi ajastute ja MTÜ Rõõmu Sõnumid

Pärast MTÜ Rõõmu Sõnumid ehk späm kirjade levitamisega tegelejate avastamist, et nende saadetud kirjad jõuavad ka siia “späm kirju saatvate Eesti firmade nimekirja” võtsid nad minu aadressid sealt maha. Samuti palkasid juristi ja ähvardasid nende kirjade ning saatmise eest maksnud klientide pärast lausa kohtusse kaevata. Nende argument oli, et Meta-Profit ja teised oli MTÜ kliendid ja selle tõttu ei saavat nad olla späm kirja saatjaks. Tõsi, nad kasutasid späm kirja saatmiseks vahendaja teenust.

Igatahes sain järgneva info ühelt teiselt kasutajalt nende baasist. Antud juhul ei olegi tähtis, kas inimene oli need sõnumid tellinud, sest tegemist oli ikkagi MTÜ Rõõmu sõnumid vahendatud kirja ja teenusega. Kui saatja ei oleks kasutanud vahendaja teenust, siis ilmselgelt ei oleks ma seda siin avaldanud. Ma nimelt ei oleks saanud kontrollida, kas äkki kirja saaja ja saatja vahel ei olnud eelnevaid kontakte (enda puhul tean seda 100 % kindlusega).

Seega saatke ka edaspidi MTÜ Rõõmu Sõnumid klientide e-maile!

v

To:
Subject: Annely Peebo uus CD-plaat
Message-ID: <xxx . www.roomusonum . ee>
Date: Mon, 23 Nov 2009 11:24:02 +0200
From: "Muusikaagentuur" .a href="mailto:muusikaagentuur . roomusonum . ee"><muusikaagentuur . roomusonum . ee>
Reply-To: .a href="mailto:muusikaagentuur . roomusonum . ee">muusikaagentuur . roomusonum . ee
MIME-Version: 1.0
X-Mailer-LID: 47
List-Unsubscribe:

v

Kui teie meiliklient ei kuva seda emaili korrektselt, vajutage .a style=”color: 000;” href=”http://www.roomusonum.ee/kampaania/display.php?M=xx”>siia.

.a href=”http://www.roomusonum.ee/muusikaagentuur/” target=”_blank”>
.a href=”mailto:info . muusikaagentuur . ee” target=”_blank”>.a href=”http://www.muusikaagentuur.ee/uploaded-files/APeebo%20j6uluplaat.mp3″ target=”_blank”>
Kui Sa ei soovi enam MTÜ Rõõmu sõnum ja tema partnerite uudiskirju, vajuta .a style=”color: 000;” href=”http://www.roomusonum.ee/kampaania/unsubscribe.php?M=xx4″>siia.

v

Späm kiri koopiana

Annely Peebo spam kiri cd plaat jõulureis läbi ajastute

Annely Peebo spam kiri cd plaat jõulureis läbi ajastute

v

1 comment to Annely Peebo späm CD Jõulureis läbi ajastute ja MTÜ Rõõmu Sõnumid