Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

oktoober 2009
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Arhiiv

Likvideeritud domeen kodukalender.ee

v
Received: from KITT1lan (80-235-106-224-dsl.est.estpak.ee [80.235.106.224])
(Authenticated sender: info . kodukalender . ee)
by smtp.zone.ee

v

30.10.2009 13:55

Tere,

pakume teile võimalust reklaamida soodsalt ja efektiivselt oma firmat Kodukalendris. Kodukalender on pealinnas ilmuv kalender, mis jõuab iga linlase koju otsepostiga täiesti tasuta!
Kalender sisaldab paljude erinevate ettevõtete kontaktinformatsiooni(nimi ja tegevusala suuremas kirjas, telefoninumbrid, kodulehe- ja emailiaadressid, lahtiolekuajad jne). Samuti on kalendri allosas sooduskupongid, mis annavad teile hea tagaside reklaami toimimise kohta. Kodukalendri abil tekib teie firmal kindlasti uusi ja vajalikke kontakte ning reklaamides saavutate konkurentsieelise teiste sama tegevusala ettevõtete hulgas, kuna kalendris avaldatakse iga tegevusala kohta ühe firma andmed.
Lisaks jäävad kõikide liitunud firmade reklaamid ja sooduskupongid nähtavaks ka .a href=”http://www.kodukalender.ee/”>www.kodukalender.ee asuval veebileheküljel.

Kodukalendri näol on tegu uue reklaamikanaliga, millesarnased on varasemalt edukalt toiminud üle kogu maailma.
Kalendrid antakse välja viies Tallinna eri piirkonnas ja reklaamida on võimalik ka mitmes kalendris korraga.
Hinnakiri asub manuses – soovi korral saate küsida meilt ka personaalset pakkumist.:)

Tervitades,

Kodukalender.ee
.a href=”mailto:info . kodukalender . ee”>info . kodukalender . ee
+372 5164 571

v

Kaasa oli pandud pdf fail, milles autoriks märgitud Sven.

kodukalender hinnakiri.pdf

Aprillis domeen kodukalender.ee enam ei eksisteeri. Internetist leitud märkmete järgi on see eksisteerinud vahemikus 6 november 2009 kuni 24. veebruar 2010

kodukalender

kodukalender

v

Kommentaare ei oodata.