Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

oktoober 2009
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Arhiiv

SDE kohaliku omavalitsuse kandidaat Rakvere linnas Marti Kuusik on letterfly.eu spam sinu firma postkastis

v
Received: from www.letterfly.eu (np-43-166.netpoint.ee [194.204.43.166])
by smtp1.letterfly.eu (Postfix) with ESMTP id 74D12F8231
for <

v

——– Original Message ——–

Subject: Marti Kuusiku videopöördumine Rakvere valijale
Date: Thu, 8 Oct 2009 16:08:08 +0300
From: Marti Kuusik <mkuusik . gmail . com>
Reply-To: mkuusik . gmail . com
To:

Hea Rakvere kodanik!

Kohalikel valimistel saad reaalselt mõjutada linnas toimuvat. Minu ettepanek on tõmmata koomale linna juhtimiskulusid, kaotades linnajuhtide autopargi ülalpidamise kodaniku arvel ning muutes volikogu esimehe ametikoha ühiskondlikuks auametiks. Nende sammudega säästaksime vähemalt miljoni aastas.

Vabanev raha oleks õiglane kasutada laiema ringi huvides, näiteks hakates tegema reaalseid samme selleks, et Rakverest saaks jalgrattalinn, sama mõnus, turvaline ja sõbralik linnaratturite jaoks nagu Kopenhaagen või Amsterdam.
Kandideerin SDE nimekirjas, mitteparteilasena. Tutvu seisukohtadega videopöördumist vaadates ja kodulehelt ning kui tunned, et asi puudutab, tule anna oma toetus valimistel!

Keegi pole seni neid küsimusi volikogus eriti üles tõstnud, anna mulle mandaat seda teha!
.a href=”http://www.youtube.com/watch?v=wDISYTwzbmA”> Vaata videopöördumist siit või klikates pildil: .a href=”http://www.youtube.com/watch?v=wDISYTwzbmA”>

.a href=”http://www.youtube.com/watch?v=EeimH_1eMfs”>Vaata intervjuud Inno ja Irja kohvikule siit või klikates pildil:

Kodulehe aadress on .a href=”http://www.rakvereratas.webs.com/”>www.rakvereratas.webs.com

Valimispäev on 18. oktoobril.
E-hääletada saab .a href=”http://www.valimised.ee/”>www.valimised.ee aadressil ööpäevaringselt kuni 14. oktoobri kella 20.00-ni. Valimispäeval, 18. oktoobril, elektrooniliselt hääletada ei saa. Valimisjaoskonnas saab eelhääletada 12. kuni 14.10.

Minuga võid alati ka otse ühendust võtta ja oma mõtetest rääkida. Tule ka kohtumisele 10. ja 17. oktoobril Keskväljakule kell 11 kuni 13.

Lugupidamise ja sügiseste tervitustega

Marti Kuusik, NR. 135
tel 5153162
.a href=”mailto:mkuusik . gmail . com”>mkuusik . gmail . com

Kui Te ei soovi edaspidi meie pakkumisi, siis vajuta enda aadressi eemaldamiseks

v

MARTI KUUSIK sai 95 häält(oli varem tööl Hansapanga kohaliku kontori juhina)  ja asendusliikmena koha Rakvere linna volikogus.

marti kuusik spam

marti kuusik spam

v

Spam kirja saatmiseks kasutas letterfly.eu teenust.

Kommentaare ei oodata.