Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

september 2009
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiiv

spam hinda.ee koostööpakkumine

Üsna levinud viis nimetada oma sõnum koostöö pakkumiseks.

v
Received: from [62.85.60.2] (HELO changeme)
by smtp1.apollo.lv (CommuniGate Pro SMTP 5.2.10)
with ESMTP id 6035465

v

——– Original Message ——–

Subject: Koostööpakkumine Hinda.ee’lt
Date: Wed, 09 Sep 2009 17:07:31 +0300
From: Kaspar Daljajev <kaspar . hinda . ee>
Reply-To: kaspar . hinda . ee
To:

Lp. X OÜ töökas meeskond,

Olen Kaspar Daljajev, kirjutan Teile portaalist .a href=”http://hinda.ee/”>http://hinda.ee . Tahaksime teha Teile turundusalase koostööpakkumise.

.a href=”http://hinda.ee/”>http://hinda.ee portaalis on kõikidel kasutajatel võimalik kirjutada baasis olevate ettevõtete kohta hinnanguid ja aidata seeläbi teistel kasutajatel leida igas eluvaldkonnas parimad teenusepakkujad. Hetkel on portaalis juba üle 2000 hinnangu ning nende arv kasvab jõudsasti.

Kasutage meie poolt pakutavat tasuta reklaamikanalit oma ettevõtte huvides ära!

Pange oma kodulehele link teie ettevõtte info kohta .a href=”http://hinda.ee/”>http://hinda.ee portaalis ja soovitage oma klientidel kirjutada hinnang teie teenuste kohta. Seeläbi näevad kõik teie kodulehte külastavad kliendid teie kohta kirjutatud hinnanguid sõltumatul pinnal. Ettevõtte andmed leiate siit:

http://hinda.ee/et/companies/ (kui lingil klikkida ei saa, siis palun kopeerige see aadress oma veebilehitseja aadressireale)

Kui Teile tundub, et seal on vähe informatsiooni ja tahate seda täiendada või soovite kutsuda kliente enda kohta hinnanguid kirjutama, peate aktiveerima oma ettevõtte konto. Juhul, kui Te pole veel oma kontot aktiveerinud, siis seda saab teha siit: http://hinda.ee/et/signup/company/ (kui lingil klikkida ei saa, siis palun kopeerige see aadress oma veebilehitseja aadressireale)

95% hinnangutest meie keskkonnas on positiivsed, seega ei ole tublidel teenusepakkujatel kindlasti mõtet meid karta. Positiivne tagasiside teie kohta võib tuua teile juurde mitmeid uusi kliente.

Veelgi enam, juhul kui lisate oma kodulehele permanentse lingi, garanteerime Teile üheks kuuks tasuta bännerpinna vabalt valitud kategoorias. Samuti osalete loosimises, kus kampaaniapartner Dualteam on pannud välja auhinnaks töökeskkonna alase tegevuse ja dokumentatsiooni auditi ning ettevõtte personalitöö ja töölepingute vastavuse auditi uuele töölepinguseadusele

Lingi ülespaneku osas saavad teid aidata teie IT-spetsialistid, kes viivad lingi kujunduse vastavusse teie kodulehe disainiga. Hinda.ee logo kasutamine antud eesmärgil on lubatud ja tervitatav.

Juhul kui teil on täiendavaid küsimusi, kirjutage mulle .a href=”mailto:kaspar . hinda . ee”>kaspar . hinda . ee ja aitan suurima heameelega. Küsimuste tekkimisel abistab ka link: .a href=”http://hinda.ee/et/page/help/company”>http://hinda.ee/et/page/help/company.

Parimate soovidega,

Kaspar Daljajev

Projektijuht

+372 53014055

v

1. hinda.ee – Mittetulundusühing SOE
Asutuse aadress: Sihi 66, Tallinn 11615 EE
Asutuse telefon: +3725187961
administratiivne kontaktisik: Priidik Vaikla priidik.vaikla . saiku . ee

Mittetulundusühing SOE (registrikood 80216346) kohta on avatud:
1) mittetulundusühingu registrikaart Harju Maakohtu registriosakonnas, millele on tehtud kanded:
Harju Maakohtu registriosakonnas:
1. kanne kinnitatud 21.01.2005 (Esmakanne)
Mittetulundusühingu registrikaardi kehtivad ja kehtetud andmed on:
Teine veerg: a) nimi, b) asukoht
1. kanne a) Mittetulundusühing SOE
1. kanne b) Sihi 66 Tallinn 11615
Kolmas veerg: juhatus, pankrotihaldur, likvideerija *
1. kanne Marko Daljajev juhatuse liige, elukoht Tartu, isikukood 38307180364
* Juhatuse liige esindab mittetulundusühingut üksinda, kui registrisse ei ole kantud teisiti.
Neljas veerg: õiguslik seisund
1. kanne Põhikiri on kinnitatud 20.12.2004
Viies veerg: b) märkused
1. kanne Mittetulundusühingu alaliik on: tavaline mittetulundusühing
Väljatrüki lõpp

v

Kommentaare ei oodata.