Spam andmebaas

Siin toodud kirjad on saaja postkasti jõudnud soovimatult. Puuduvad varasemad kontaktid spämmi saatjaga. Kas Teie usaldaksite firmat, kes reklaamib ennast rämpskirjade saatmise vahendaja kaasabil? Ükski kiri pole ainukordne vaid saabunud identsena mitmele saajale.
Teeme klientidele otsustamise lihtsamaks ja ebaeetiliste firmade tuvastamise kergemaks. Nad lootsid lühiajalist tähelepanu, kuid saavad pikaajalise koha otsingumootorite tipus.
Siin toodud kirjad on parim näide, kuidas mitte oma firmat reklaamida, sest sellega on ka teie maine väärt vaid mõned sendid mis kulusid masspostituse tellimiseks!
Kui külvad spam kirju, siis saad ka ise spam kirju peatselt vastu (robotid korjavad seda siit)
This database contains Estonian spam e-mail examples. All e-mail letters are sent without previous contacts between sender and receiver. If you do not want to receive them as well, then don´t reveal your address to Krediidiinfo.ee, EENet.ee or any other public data holder.

Kalender

august 2009
M T W T F S S
« Jul   Sep »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiiv

Klassikaraadio uudiskiri

Received: from erosl10 (unknown [192.168.110.221])
by mail.err.ee

Vähemalt 19 e-maili jäävad lihtsalt avaldamata.
——– Original Message ——–

Subject: Klassikaraadio uudiskiri
Date: Mon, 31 Aug 2009 12:36 +0300
From: Laura Teder <laura.teder . err . ee>
To: Laura Teder <laura.teder . err . ee>
Tere hea kuulaja,
siin on Klassikaraadio augustikuu viimane uudiskiri.
Tervitades,
Klassikaraadio toimetus
OOPERIÕHTU MAHLERI LENDAVA HOLLANDLASEGA
Esmaspäeval 31. augustil kell 19.05 on Ooperiõhtu kavas Richard Wagneri lavateos “Lendav Hollandlane” Bryn Terfeliga peaosas.
“Lendava Hollandlasega” tegi sel ajal 28-aastane Wagner esimese sammu muusikalise draama suunas, mis kätkes endas sõna, muusika ja draama ühtsust, erinevate kunstiliikide harmoonilist sümbioosi, kus kõik on ühtse idee teenistuse.
Kõigile oma ooperitele, ka “Lendavale Hollandlasele”, kirjutas Wagner libretod ise ja siin on esmakordselt kasutusel ka talle iseloomulikud iga tegelaskuju iseloomustavad juhtmotiivid.
RUDOLF TOBIAS – RAHVUSMUUSIKA RAJALEIDJA
Septembrikuu teisipäevadel kell 16.05 kordame Tiia Järgi 4-osalist saatesarja “Rudolf Tobias – rahvusmuusika rajaleidja”. Juttu tuleb eesti professionaalse muusika tekkest ja arengust 19. sajandi viimasel kolmandikul  ja 20. sajandi alguses; eesti esimese komponistiharidusega muusiku Rudolf Tobiase elutööst ja selle mõjust kaasaegsetele.
NYYD-MUUSIKA
Raadio uute helide looja ja levitajana.
BBC Radiophonic Workshop 1958-1998.
Radiophonic Workshop – elektroonilise ja eksperimentaalse heliloomega tegelenud BBC allstruktuur loodi algselt utilitaarsetel kaalutlustel, valmistamaks uudseid, värvikaid, tasemel helikujundusi BBC erinevatele tele- ja raadioprogrammidele. Mis tähendas, et otsivas ja avastuslikus vaimus loodud muusika levis – justnagu märkamatult, ‘tagaplaanil’ – kõige laiema võimaliku kuulajas- ja vaatajaskonnani. Kuuldemängudes ja teleseriaalides, populaarteaduslikes filmides ja koolidele mõeldud õppeprogrammides kõlanud heli mõjutas mitme põlvkonna brittide muusikalist teadlikkust.
Kuula  1. septembril kell 21.Saate autor on Tiit Kusnets.
EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA SÜNNIPÄEVASARI
Septembrikuu neljapäevadel kell 21 saates Vestlusi kultuurist on EMTA 90.aastapäevale pühendatud saatesari Tallinna Konservatooriumi ajaloost, mille koostab erinevate arhiivisaadete põhjal Kersti Inno.
SALZBURGI FESTIVAL 2009
Esinevad pianist Pierre-Laurent Aimard ja Euroopa Kammerorkester. Kavas Wolfgang Amadeus Mozarti teosed: Klaverikontsert nr. 14, Serenaad puhkpillidele ja Klaverikontsert nr. 19.
Kontsert toimus 26. juulil 2009 Grazi Stefaniensaalis.
Kuula 3. septembril kell 10.05.
SAKSA BAROKKMUUSIKA SAATES MIRAAŽ

Pühapäeval 6. septembril kõlab varajase muusika tunnis “Miraaž” Buxtehude, Scheini ja Schützi looming, mängib ansambel Cantus Cölln.
Saksa barokkmuusikat esitab ansambel Cantus Cölln, juhatab Konrad Junghänel. Kavas on Bachi, Buxtehude, Scheini ja Schützi looming.
Kontsert toimus 27. aprillil 2008 Barcelonas.
TÄNA KONTSERDISAALIS: ERSO
Esinevad Sarah Chang (viiul) ja Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Toomas Vavilov.
Kavas:
* Richard Wagner – Avamäng ooperile «Tannhäuser
* Felix Mendelssohn – Viiulikontsert e-moll
* Johannes Brahms – Sümfoonia nr. 3 F-duur.
Ülekannet Estonia kontserdisaalist vahendab Mirje Mändla.
Kuula 4. septembril kell 19.
TRADITSIOONI TARKUSE PARIMAD PALAD
Alates septembrist kordame sarja “Traditsiooni Tarkus” neid saateid, mis on tekitanud suuremat vastukaja. Saated on eetris pühapäeviti kell 14.
Plaanisolevad kordused septembris:
13. september – Ajulainete mõõtmisest.
20. september – Islami traditsioon kaasaja maailmas.
27. september – Kalevalast Kalevipojani.
Sarja autor on Peeter Liiv.
Toimetaja Marge-Ly Rookäär.

Kommentaare ei oodata.